Preskoči na sadržaj
discovery
box
Moj Discovery Box:5 uzoraka po vlastitom izboru
Besplatna dostavauz kupnju iznad 70 € Odlični pokloniuz kupnju
AkcijeK-BeautyOrijentalni parfemiNiche parfemiParfemiMake-upKosaLiceTijeloMajka i dijeteDermokozmetikaSunce

Pascal Morabito Lady In Red

parfemska voda za žene

100 ml 24,90 €

Dostupno|Kod: PPAMOLAIRDWXN2029148

24,90 € / 100 ml PDV uključen

Pascal Morabito Lady In Red
Pascal Morabito Lady In Red
Pascal Morabito Lady In Red
1/3

Opis Pascal Morabito Lady In Red

Pascal Morabito Lady In Red je parfemska voda za žene iz kolekcije Lady In Red.

Karakter mirisa: začinski. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.

Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.

Kategorija: Ženski parfemi. Šifra dobavljača: PPAMOLAIRDWXN2029148.

Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.

Ostale informacije

Važna upozorenja:

  • Zapaljivo.
  • Samo za vanjsku upotrebu.
  • Izbjegavajte kontakt s očima.
  • Čuvajte izvan dohvata djece.

Proizvođač:

  • Pascal Morabito

Šifra proizvoda:

  • PPAMOLAIRDWXN2029148

O brendu Pascal Morabito

Pascal Morabito je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.

Svi proizvodi brenda Pascal Morabito

Ocjena Pascal Morabito Lady In Red

0,00 ocjena Napisati ocjenu
50
40
30
20
10

Ovaj proizvod još nema pisanih recenzija. Budite prvi!

Povezani proizvodi

Pascal Morabito Aimer
Pascal Morabito Aimer

parfemska voda za žene 100 ml

20,90 €

20,90 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Pascal Morabito Purple Ruby
Pascal Morabito Purple Ruby

parfemska voda za žene 95 ml

15,30 €

16,11 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Pascal Morabito Black Agent
Pascal Morabito Black Agent

toaletna voda za muškarce 100 ml

25,90 €

25,90 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Pascal Morabito Black Granit
Pascal Morabito Black Granit

toaletna voda za muškarce 100 ml

24,90 €

24,90 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Grandeur Unbreakable
Grandeur Unbreakable

parfemska voda za muškarce 100 ml

13,00 €

13,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Rasasi Al Ghalia
Poklon
Rasasi Al Ghalia

parfemska voda uniseks 100 ml

38,00 €

38,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Lattafa Hayaati
Lattafa Hayaati

parfemska voda za muškarce 100 ml

15,90 €

15,90 € / 100 ml

Mercedes-Benz Air
Mercedes-Benz Air

parfemska voda za muškarce 60 ml

29,30 €

48,83 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Emir Super Crush
Emir Super Crush

parfemska voda za žene 75 ml

20,30 €

27,07 € / 100 ml

French Avenue Vulcan Sable
French Avenue Vulcan Sable

parfemska voda uniseks 100 ml

31,00 €

31,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

French Avenue Spectre Ghost
Poklon
French Avenue Spectre Ghost

parfemska voda za muškarce 80 ml

30,30 €

37,88 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Pročitajte više

Testirali smo koji su najbolji arapski parfemi. Koji nas je apsolutno oduševio4. 9. 2026   /   Parfemi Slojevanje parfema: kako složiti miris koji nitko nema23. 8. 2026   /   Parfemi Niche parfemi: što zapravo plaćate30. 7. 2026   /   Parfemi
90 dana za povrat robeNaručiti možete svaki danPreko 9 000 proizvoda od 469 brandova uvijek na zalihi