Preskoči na sadržaj
discovery
box
Moj Discovery Box:5 uzoraka po vlastitom izboru
Besplatna dostavauz kupnju iznad 70 € Odlični pokloniuz kupnju
AkcijeK-BeautyOrijentalni parfemiNiche parfemiParfemiMake-upKosaLiceTijeloMajka i dijeteDermokozmetikaSunce
100 ml 208,30 € 175,00 €

140,00 €  s kodom frag

Vrijedi od 10,00 € za ove kategorije

Aktualna cijena 175,00 € -20%

Posljednja najniža cijena 208,30 € -16%

Top!

Dostupno|Kod: PNISHNNSHEUXN140173

175,00 € / 100 ml PDV uključen

Nishane Nanshe
Nishane Nanshe
Nishane Nanshe
Nishane Nanshe
Nishane Nanshe
1/5

Opis Nishane Nanshe

Nishane Nanshe je parfem uniseks iz kolekcije Nanshe.

Karakter mirisa: cvjetni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.

Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.

Kategorija: Niche parfemi. Šifra dobavljača: PNISHNNSHEUXN140172.

Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.

Ostale informacije

Važna upozorenja:

  • Zapaljivo.
  • Samo za vanjsku upotrebu.
  • Izbjegavajte kontakt s očima.
  • Čuvajte izvan dohvata djece.

Proizvođač:

  • Nishane

Šifra proizvoda:

  • PNISHNNSHEUXN140173

O brendu Nishane

Nishane je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.

Svi proizvodi brenda Nishane

Ocjena Nishane Nanshe

0,00 ocjena Napisati ocjenu
50
40
30
20
10

Ovaj proizvod još nema pisanih recenzija. Budite prvi!

Povezani proizvodi

Nishane Fan Your Flames X
Dostava besplatno
Nishane Fan Your Flames X

parfem uniseks 50 ml

110,30 €

220,60 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Nishane Tempfluo
AkcijaDostava besplatno
Nishane Tempfluo

parfemska voda uniseks 50 ml

119,50 €

239,00 € / 100 ml

Nishane Colognise
AkcijaDostava besplatno
Nishane Colognise

kolonjska voda uniseks 100 ml

100,50 €

100,50 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Nishane Hacivat Oud
PoklonDostava besplatno
Nishane Hacivat Oud

parfem uniseks 50 ml

333,30 €

666,60 € / 100 ml

Nishane Kredo
Dostava besplatno
Nishane Kredo

parfemska voda uniseks 50 ml

156,90 €

313,80 € / 100 ml

Nishane Tuberóza X
Dostava besplatno
Nishane Tuberóza X

parfem uniseks 100 ml

215,90 €

215,90 € / 100 ml

Nishane Favonius
Dostava besplatno
Nishane Favonius

parfem uniseks 50 ml

136,50 €

273,00 € / 100 ml

Nishane Hacivat X
Dostava besplatno
Nishane Hacivat X

parfem uniseks 50 ml

142,90 €

285,80 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Nishane Papilefiko
AkcijaDostava besplatno
Nishane Papilefiko

parfem uniseks 50 ml

121,50 €

243,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Nishane Shem
Dostava besplatno
Nishane Shem

parfem uniseks 50 ml

343,90 €

687,80 € / 100 ml

Sponzorirano

Nishane Shinanay
Dostava besplatno
Nishane Shinanay

parfem uniseks 30 ml

144,50 €

481,67 € / 100 ml

Nishane Tero
Dostava besplatno
Nishane Tero

parfem uniseks 50 ml

122,90 €

245,80 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Azha Mumtaz
Azha Mumtaz

parfemska voda za žene 100 ml

14,30 €

14,30 € / 100 ml

Bond No. 9 Chelsea Flowers
Dostava besplatno
Bond No. 9 Chelsea Flowers

parfemska voda za žene 100 ml

174,90 €

174,90 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Trussardi Sound of Donna
Trussardi Sound of Donna

parfemska voda za žene 30 ml

22,30 €

74,33 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Lancôme Miracle
Novo
Lancôme Miracle

parfemska voda za žene 30 ml

41,00 €

136,67 € / 100 ml

Sponzorirano

DKNY DKNY 24/7
DKNY DKNY 24/7

parfemska voda za žene 30 ml

25,30 €

84,33 € / 100 ml

Jovan Black Musk
Akcija
Jovan Black Musk

kolonjska voda za žene 96 ml

12,90 €

13,44 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Paris Hilton Electrify BOR
Akcija
Paris Hilton Electrify BOR

mirisna magla za tijelo 236 ml

8,00 €

3,39 € / 100 ml

Sponzorirano

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Pročitajte više

Testirali smo koji su najbolji arapski parfemi. Koji nas je apsolutno oduševio4. 9. 2026   /   Parfemi Slojevanje parfema: kako složiti miris koji nitko nema23. 8. 2026   /   Parfemi Niche parfemi: što zapravo plaćate30. 7. 2026   /   Parfemi
90 dana za povrat robeNaručiti možete svaki danPreko 9 000 proizvoda od 469 brandova uvijek na zalihi