Preskoči na sadržaj
discovery
box
Moj Discovery Box:5 uzoraka po vlastitom izboru
Besplatna dostavauz kupnju iznad 70 € Odlični pokloniuz kupnju
AkcijeK-BeautyOrijentalni parfemiNiche parfemiParfemiMake-upKosaLiceTijeloMajka i dijeteDermokozmetikaSunce

Moschino Uomo

toaletna voda za muškarce

125 ml 28,50 €

22,80 €  s kodom frag

Vrijedi od 10,00 € za ove kategorije

Aktualna cijena 28,50 € -20%

Posljednja najniža cijena 28,50 € -20%

Top!

Dostupno|Kod: PMOSCUOMO0MXN010999

22,80 € / 100 ml PDV uključen

Moschino Uomo
Moschino Uomo
Moschino Uomo
Moschino Uomo
Moschino Uomo
1/5

Opis Moschino Uomo

Moschino Uomo je toaletna voda za muškarce iz kolekcije Uomo.

Karakter mirisa: drveni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.

Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.

Kategorija: Muški parfemi. Šifra dobavljača: PMOSCUOMO0MXN010998.

Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.

Ostale informacije

Važna upozorenja:

  • Zapaljivo.
  • Samo za vanjsku upotrebu.
  • Izbjegavajte kontakt s očima.
  • Čuvajte izvan dohvata djece.

Proizvođač:

  • Moschino

Šifra proizvoda:

  • PMOSCUOMO0MXN010999

O brendu Moschino

Moschino je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.

Svi proizvodi brenda Moschino

Ocjena Moschino Uomo

0,00 ocjena Napisati ocjenu
50
40
30
20
10

Ovaj proizvod još nema pisanih recenzija. Budite prvi!

Povezani proizvodi

Moschino Toujours Glamour
Novo
Moschino Toujours Glamour

toaletna voda za žene 30 ml

20,50 €

68,33 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Moschino I Love Love
Moschino I Love Love

toaletna voda za žene 50 ml

22,90 €

45,80 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Moschino Funny!
AkcijaNovo
Moschino Funny!

toaletna voda za žene 50 ml

16,90 €

33,80 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Moschino Toy 2 Pearl
Moschino Toy 2 Pearl

parfemska voda uniseks 30 ml

29,30 €

97,67 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Moschino So Real Cheap & Chic
PoklonNovo
Moschino So Real Cheap & Chic

toaletna voda za žene 30 ml

25,30 €

84,33 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Moschino Toy Boy
Moschino Toy Boy

parfemska voda za muškarce 30 ml

34,50 €

115,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Afnan Abiyad Mukhallat
Afnan Abiyad Mukhallat

parfemska voda uniseks 100 ml

13,90 €

13,90 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Old Spice Captain
Old Spice Captain

dezodorans u sticku 50 ml

5,30 €

10,60 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hermès Bel Ami Vetiver
Dostava besplatno
Hermès Bel Ami Vetiver

toaletna voda za muškarce 100 ml

90,50 €

90,50 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Kilian Straight to Heaven
Dostava besplatno
Kilian Straight to Heaven

parfemska voda za muškarce 50 ml

221,90 €

443,80 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Tous Oh!The Origin
Poklon
Tous Oh!The Origin

toaletna voda za žene 100 ml

66,90 €

66,90 € / 100 ml

Pročitajte više

Testirali smo koji su najbolji arapski parfemi. Koji nas je apsolutno oduševio4. 9. 2026   /   Parfemi Slojevanje parfema: kako složiti miris koji nitko nema23. 8. 2026   /   Parfemi Niche parfemi: što zapravo plaćate30. 7. 2026   /   Parfemi
90 dana za povrat robeNaručiti možete svaki danPreko 9 000 proizvoda od 469 brandova uvijek na zalihi