Preskoči na sadržaj
discovery
box
Moj Discovery Box:5 uzoraka po vlastitom izboru
Besplatna dostavauz kupnju iznad 70 € Odlični pokloniuz kupnju
AkcijeK-BeautyOrijentalni parfemiNiche parfemiParfemiMake-upKosaLiceTijeloMajka i dijeteDermokozmetikaSunce

Marc Jacobs Perfect Elixir

parfemska voda za žene

100 ml 94,00 €

75,20 €  s kodom frag

Vrijedi od 10,00 € za ove kategorije

Aktualna cijena 94,00 € -20%

Posljednja najniža cijena 94,00 € -20%

Top!

Dostupno|Kod: PMAJAPERERWXN2049792

94,00 € / 100 ml PDV uključen

Marc Jacobs Perfect Elixir
Marc Jacobs Perfect Elixir
Marc Jacobs Perfect Elixir
Marc Jacobs Perfect Elixir
Marc Jacobs Perfect Elixir
1/5

Opis Marc Jacobs Perfect Elixir

Marc Jacobs Perfect Elixir je parfemska voda za žene iz kolekcije Perfect Elixir.

Karakter mirisa: orijentalni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.

Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.

Kategorija: Ženski parfemi. Šifra dobavljača: PMAJAPERERWXN2049789.

Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.

Ostale informacije

Važna upozorenja:

  • Zapaljivo.
  • Samo za vanjsku upotrebu.
  • Izbjegavajte kontakt s očima.
  • Čuvajte izvan dohvata djece.

Proizvođač:

  • Marc Jacobs

Šifra proizvoda:

  • PMAJAPERERWXN2049792

O brendu Marc Jacobs

Marc Jacobs je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.

Svi proizvodi brenda Marc Jacobs

Ocjena Marc Jacobs Perfect Elixir

0,00 ocjena Napisati ocjenu
50
40
30
20
10

Ovaj proizvod još nema pisanih recenzija. Budite prvi!

Povezani proizvodi

Marc Jacobs Perfect
Marc Jacobs Perfect

parfemska voda za žene 30 ml

38,30 €

127,67 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Marc Jacobs Perfect Intense
Marc Jacobs Perfect Intense

parfemska voda za žene 30 ml

43,50 €

145,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Marc Jacobs Perfect
Akcija
Marc Jacobs Perfect

toaletna voda za žene 50 ml

49,50 €

99,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

toaletna voda za žene 30 ml

37,50 €

125,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Marc Jacobs Daisy Love
Marc Jacobs Daisy Love

toaletna voda za žene 30 ml

34,90 €

116,33 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh

parfemska voda za žene 30 ml

42,30 €

141,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Marc Jacobs Daisy Love Glow
Marc Jacobs Daisy Love Glow

toaletna voda za žene 50 ml

45,90 €

91,80 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Marc Jacobs Daisy Eau So Intense
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense

parfemska voda za žene 30 ml

34,00 €

113,33 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Ajmal Shadow II
Ajmal Shadow II

parfemska voda za muškarce 75 ml

20,50 €

27,33 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Emir Frenetic Red Tempt
Emir Frenetic Red Tempt

parfemska voda uniseks 80 ml

20,30 €

25,38 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Chanel Coco EDP - Refill
AkcijaDostava besplatno
Chanel Coco EDP - Refill

parfemska voda za žene 60 ml

130,30 €

217,17 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Atkinsons The Other Side of Oud
Dostava besplatno
Atkinsons The Other Side of Oud

parfemska voda uniseks 100 ml

99,00 €

99,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

French Avenue 8th Wonder
French Avenue 8th Wonder

parfem uniseks 100 ml

36,50 €

36,50 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Liu Jo Divine Poppy BOR
Liu Jo Divine Poppy BOR

mirisna magla za tijelo 200 ml

9,30 €

4,65 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Pročitajte više

Testirali smo koji su najbolji arapski parfemi. Koji nas je apsolutno oduševio4. 9. 2026   /   Parfemi Slojevanje parfema: kako složiti miris koji nitko nema23. 8. 2026   /   Parfemi Niche parfemi: što zapravo plaćate30. 7. 2026   /   Parfemi
90 dana za povrat robeNaručiti možete svaki danPreko 9 000 proizvoda od 469 brandova uvijek na zalihi