Preskoči na sadržaj
discovery
box
Moj Discovery Box:5 uzoraka po vlastitom izboru
Besplatna dostavauz kupnju iznad 70 € Odlični pokloniuz kupnju
AkcijeK-BeautyOrijentalni parfemiNiche parfemiParfemiMake-upKosaLiceTijeloMajka i dijeteDermokozmetikaSunce

Hamidi Fusion Harmony

parfemska voda uniseks

85 ml 22,80 € 16,90 €

13,52 €  s kodom frag

Vrijedi od 10,00 € za ove kategorije

Aktualna cijena 16,90 € -20%

Posljednja najniža cijena 22,80 € -26%

Top!

Dostupno|Kod: PHAMYFUSHAUXN2055700

19,88 € / 100 ml PDV uključen

Hamidi Fusion Harmony
Hamidi Fusion Harmony
Hamidi Fusion Harmony
1/3

Opis Hamidi Fusion Harmony

Hamidi Fusion Harmony je parfemska voda uniseks iz kolekcije Fusion Harmony.

Karakter mirisa: cvjetni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.

Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.

Kategorija: Uniseks parfemi. Šifra dobavljača: PHAMYFUSHAUXN2055700.

Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.

Ostale informacije

Važna upozorenja:

  • Zapaljivo.
  • Samo za vanjsku upotrebu.
  • Izbjegavajte kontakt s očima.
  • Čuvajte izvan dohvata djece.

Proizvođač:

  • Hamidi

Šifra proizvoda:

  • PHAMYFUSHAUXN2055700

O brendu Hamidi

Hamidi je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.

Svi proizvodi brenda Hamidi

Ocjena Hamidi Fusion Harmony

0,00 ocjena Napisati ocjenu
50
40
30
20
10

Ovaj proizvod još nema pisanih recenzija. Budite prvi!

Povezani proizvodi

Hamidi Fusion Amity
Hamidi Fusion Amity

parfemska voda za žene 85 ml

16,90 €

19,88 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Zahra
Hamidi Zahra

parfemska voda za žene 80 ml

11,30 €

14,13 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Prestige Status
Hamidi Prestige Status

parfemska voda uniseks 80 ml

15,30 €

19,13 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Admire
Hamidi Admire

parfemska voda za žene 100 ml

11,30 €

11,30 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Irreverant
Hamidi Irreverant

parfemska voda za žene 100 ml

11,30 €

11,30 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Rouge
Hamidi Rouge

parfemska voda za muškarce 110 ml

11,30 €

10,27 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Tuleen CPO
Akcija
Hamidi Tuleen CPO

parfemsko ulje uniseks 20 ml

8,30 €

41,50 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Haneen
Hamidi Haneen

parfemska voda uniseks 100 ml

21,90 €

21,90 € / 100 ml

Hamidi My Direction
Hamidi My Direction

parfemska voda za žene 100 ml

11,30 €

11,30 € / 100 ml

Sponzorirano

Hamidi Sukar CPO
Hamidi Sukar CPO

parfemsko ulje za žene 20 ml

8,30 €

41,50 € / 100 ml

Hamidi Dahab
Hamidi Dahab

parfemska voda uniseks 100 ml

11,30 €

11,30 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Kunouz Al I'Ter
Hamidi Kunouz Al I'Ter

parfemska voda uniseks 100 ml

21,30 €

21,30 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Adel
Poklon
Hamidi Adel

parfemska voda uniseks 100 ml

25,90 €

25,90 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Junoon
Hamidi Junoon

parfemska voda za muškarce 100 ml

21,30 €

21,30 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Addicted Divine Red
Hamidi Addicted Divine Red

parfem za žene 110 ml

25,30 €

23,00 € / 100 ml

Sponzorirano

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Legacy Merneith
Hamidi Legacy Merneith

parfemska voda za žene 100 ml

27,30 €

27,30 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hamidi Gulnar CPO
Hamidi Gulnar CPO

parfemsko ulje uniseks 20 ml

8,50 €

42,50 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Pročitajte više

Testirali smo koji su najbolji arapski parfemi. Koji nas je apsolutno oduševio4. 9. 2026   /   Parfemi Slojevanje parfema: kako složiti miris koji nitko nema23. 8. 2026   /   Parfemi Niche parfemi: što zapravo plaćate30. 7. 2026   /   Parfemi
90 dana za povrat robeNaručiti možete svaki danPreko 9 000 proizvoda od 469 brandova uvijek na zalihi