Preskoči na sadržaj
discovery
box
Moj Discovery Box:5 uzoraka po vlastitom izboru
Besplatna dostavauz kupnju iznad 70 € Odlični pokloniuz kupnju
AkcijeK-BeautyOrijentalni parfemiNiche parfemiParfemiMake-upKosaLiceTijeloMajka i dijeteDermokozmetikaSunce

Formula 1 Precious Mettle

toaletna voda uniseks

75 ml 29,30 €

17,58 €  s kodom combi

Vrijedi od 10,00 € za ove kategorije

Aktualna cijena 29,30 € -40%

Posljednja najniža cijena 29,30 € -40%

Top!

Dostupno|Kod: P0F01PRMTTUXN2016503

39,07 € / 100 ml PDV uključen

Formula 1 Precious Mettle
Formula 1 Precious Mettle
Formula 1 Precious Mettle
1/3

Opis Formula 1 Precious Mettle

Formula 1 Precious Mettle je toaletna voda uniseks iz kolekcije Precious Mettle.

Karakter mirisa: drveni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.

Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.

Kategorija: Uniseks parfemi. Šifra dobavljača: P0F01PRMTTUXN2016503.

Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.

Ostale informacije

Važna upozorenja:

  • Zapaljivo.
  • Samo za vanjsku upotrebu.
  • Izbjegavajte kontakt s očima.
  • Čuvajte izvan dohvata djece.

Proizvođač:

  • Formula 1

Šifra proizvoda:

  • P0F01PRMTTUXN2016503

O brendu Formula 1

Formula 1 je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.

Svi proizvodi brenda Formula 1

Ocjena Formula 1 Precious Mettle

0,00 ocjena Napisati ocjenu
50
40
30
20
10

Ovaj proizvod još nema pisanih recenzija. Budite prvi!

Povezani proizvodi

Formula 1 Turn 1
Akcija
Formula 1 Turn 1

toaletna voda uniseks 75 ml

29,90 €

39,87 € / 100 ml

Formula 1 Overtake 320
Formula 1 Overtake 320

toaletna voda uniseks 75 ml

24,50 €

32,67 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Afnan Abiyad Mukhallat
Afnan Abiyad Mukhallat

parfemska voda uniseks 100 ml

13,90 €

13,90 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Old Spice Captain
Old Spice Captain

dezodorans u sticku 50 ml

5,30 €

10,60 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Hermès Bel Ami Vetiver
Dostava besplatno
Hermès Bel Ami Vetiver

toaletna voda za muškarce 100 ml

90,50 €

90,50 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Kilian Straight to Heaven
Dostava besplatno
Kilian Straight to Heaven

parfemska voda za muškarce 50 ml

221,90 €

443,80 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Tous Oh!The Origin
Poklon
Tous Oh!The Origin

toaletna voda za žene 100 ml

66,90 €

66,90 € / 100 ml

Emir Cosmopolitan London
Emir Cosmopolitan London

parfemska voda uniseks 100 ml

24,90 €

24,90 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Nasomatto Duro
AkcijaDostava besplatno
Nasomatto Duro

parfem za muškarce 30 ml

128,90 €

429,67 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

David Beckham True Instinct
David Beckham True Instinct

parfemska voda za muškarce 50 ml

13,50 €

27,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Naseem Paradise Escape
Naseem Paradise Escape

toaletna voda uniseks 50 ml

16,90 €

33,80 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Pročitajte više

Testirali smo koji su najbolji arapski parfemi. Koji nas je apsolutno oduševio4. 9. 2026   /   Parfemi Slojevanje parfema: kako složiti miris koji nitko nema23. 8. 2026   /   Parfemi Niche parfemi: što zapravo plaćate30. 7. 2026   /   Parfemi
90 dana za povrat robeNaručiti možete svaki danPreko 9 000 proizvoda od 469 brandova uvijek na zalihi