toaletna voda za žene 100 ml
28,90 €
28,90 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda za žene
Dostupno|Kod: PESCAMAGNEWXN078146
54,53 € / 100 ml PDV uključen





Escada Magnetism je parfemska voda za žene iz kolekcije Magnetism.
Karakter mirisa: orijentalni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.
Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.
Kategorija: Ženski parfemi. Šifra dobavljača: PESCAMAGNEWXN004675.
Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.
Važna upozorenja:
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
Escada je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.
Ovaj proizvod još nema pisanih recenzija. Budite prvi!
Dostava je besplatna za narudžbe iznad 70 €. Rok ovisi o dostupnosti proizvoda.
Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.
OPIS MAGNETISM
Escada Magnetism je parfemska voda za žene iz kolekcije Magnetism.
Karakter mirisa: orijentalni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.
Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.
Kategorija: Ženski parfemi. Šifra dobavljača: PESCAMAGNEWXN004675.
Escada
Escada je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.
toaletna voda za žene 100 ml
28,90 €
28,90 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
toaletna voda za žene 100 ml
36,50 €
36,50 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda za žene 30 ml
21,90 €
73,00 € / 100 ml
toaletna voda za žene 30 ml
35,90 €
119,67 € / 100 ml
parfemska voda za žene 100 ml
26,90 €
26,90 € / 100 ml
toaletna voda za žene 100 ml
27,90 €
27,90 € / 100 ml
toaletna voda za muškarce 100 ml
37,30 €
37,30 € / 100 ml
toaletna voda za žene 30 ml
17,90 €
59,67 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
toaletna voda za žene 100 ml
31,90 €
31,90 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda za žene 100 ml
30,00 €
30,00 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda za žene 50 ml
22,50 €
45,00 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
toaletna voda za žene 30 ml
30,90 €
103,00 € / 100 ml
toaletna voda za žene 30 ml
22,50 €
75,00 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
toaletna voda za žene 75 ml
38,50 €
51,33 € / 100 ml
parfemska voda za žene 30 ml
27,90 €
93,00 € / 100 ml
toaletna voda za žene 30 ml
21,90 €
73,00 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda za muškarce 75 ml
20,50 €
27,33 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda uniseks 80 ml
20,30 €
25,38 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda za žene 60 ml
130,30 €
217,17 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda uniseks 100 ml
99,00 €
99,00 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfem uniseks 100 ml
36,50 €
36,50 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda uniseks 50 ml
60,50 €
121,00 € / 100 ml
mirisna magla za tijelo 200 ml
9,30 €
4,65 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfem uniseks 100 ml
229,90 €
229,90 € / 100 ml
Slojevanje parfema: kako složiti miris koji nitko nema23. 8. 2026 / Parfemi
Niche parfemi: što zapravo plaćate30. 7. 2026 / Parfemi

Koristimo samo kolačiće nužne za rad trgovine (košarica, prijava, postavke). Ne pratimo vas za oglase i ne dijelimo podatke s trećima. Više o privatnosti