parfemska voda uniseks 100 ml
25,30 €
25,30 € / 100 ml
parfemska voda uniseks
Dostupno|Kod: PCOURCCCCCUXN2006625
72,90 € / 100 ml PDV uključen





Courreges C je parfemska voda uniseks iz kolekcije C.
Karakter mirisa: cvjetni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.
Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.
Kategorija: Uniseks parfemi. Šifra dobavljača: PCOURCCCCCUXN2006625.
Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.
Važna upozorenja:
Proizvođač:
Šifra proizvoda:
Courreges je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.
Ovaj proizvod još nema pisanih recenzija. Budite prvi!
Dostava je besplatna za narudžbe iznad 70 €. Rok ovisi o dostupnosti proizvoda.
Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.
OPIS C
Courreges C je parfemska voda uniseks iz kolekcije C.
Karakter mirisa: cvjetni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.
Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.
Kategorija: Uniseks parfemi. Šifra dobavljača: PCOURCCCCCUXN2006625.
Courreges
Courreges je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.
parfemska voda uniseks 100 ml
25,30 €
25,30 € / 100 ml
parfemska voda uniseks 100 ml
27,90 €
27,90 € / 100 ml
parfemska voda za žene 30 ml
43,50 €
145,00 € / 100 ml
parfemska voda uniseks 30 ml
40,50 €
135,00 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda za žene 30 ml
47,00 €
156,67 € / 100 ml
parfemska voda uniseks 50 ml
44,30 €
88,60 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda za žene 100 ml
14,30 €
14,30 € / 100 ml
parfemska voda uniseks 100 ml
59,90 €
59,90 € / 100 ml
parfemska voda za žene 100 ml
174,90 €
174,90 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda za žene 40 ml
54,30 €
135,75 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda za žene 100 ml
22,50 €
22,50 € / 100 ml
parfemska voda za žene 30 ml
22,30 €
74,33 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
parfemska voda za žene 30 ml
41,00 €
136,67 € / 100 ml
Sponzorirano
parfemska voda za žene 30 ml
25,30 €
84,33 € / 100 ml
kolonjska voda za žene 96 ml
12,90 €
13,44 € / 100 ml
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
mirisna magla za tijelo 236 ml
8,00 €
3,39 € / 100 ml
Sponzorirano
- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €
Slojevanje parfema: kako složiti miris koji nitko nema23. 8. 2026 / Parfemi
Niche parfemi: što zapravo plaćate30. 7. 2026 / Parfemi

Koristimo samo kolačiće nužne za rad trgovine (košarica, prijava, postavke). Ne pratimo vas za oglase i ne dijelimo podatke s trećima. Više o privatnosti