Preskoči na sadržaj
discovery
box
Moj Discovery Box:5 uzoraka po vlastitom izboru
Besplatna dostavauz kupnju iznad 70 € Odlični pokloniuz kupnju
AkcijeK-BeautyOrijentalni parfemiNiche parfemiParfemiMake-upKosaLiceTijeloMajka i dijeteDermokozmetikaSunce

Coty Crossmen Original

toaletna voda za muškarce

200 ml 9,50 €

7,60 €  s kodom frag

Vrijedi od 10,00 € za ove kategorije

Aktualna cijena 9,50 € -20%

Posljednja najniža cijena 9,50 € -20%

Top!

Dostupno|Kod: PCOTYCROOLMXN2004892

4,75 € / 100 ml PDV uključen

Coty Crossmen Original
Coty Crossmen Original
Coty Crossmen Original
1/3

Opis Coty Crossmen Original

Coty Crossmen Original je toaletna voda za muškarce iz kolekcije Crossmen Original.

Karakter mirisa: citrusni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.

Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.

Kategorija: Muški parfemi. Šifra dobavljača: PCOTYCROOLMXN2004892.

Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.

Ostale informacije

Važna upozorenja:

  • Zapaljivo.
  • Samo za vanjsku upotrebu.
  • Izbjegavajte kontakt s očima.
  • Čuvajte izvan dohvata djece.

Proizvođač:

  • Coty

Šifra proizvoda:

  • PCOTYCROOLMXN2004892

O brendu Coty

Coty je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.

Svi proizvodi brenda Coty

Ocjena Coty Crossmen Original

0,00 ocjena Napisati ocjenu
50
40
30
20
10

Ovaj proizvod još nema pisanih recenzija. Budite prvi!

Povezani proizvodi

Coty Musk
Coty Musk

kolonjska voda za muškarce 44 ml

6,50 €

14,77 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Coty L'aimant
Coty L'aimant

toaletna voda za žene 50 ml

7,50 €

15,00 € / 100 ml

Coty Exclamation
Coty Exclamation

kolonjska voda za žene 50 ml

10,50 €

21,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Chanel Chance Eau Vive HMI
Dostava besplatno
Chanel Chance Eau Vive HMI

parfem za kosu za žene 35 ml

84,50 €

241,43 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Paco Rabanne 1 Million ASW
Novo
Paco Rabanne 1 Million ASW

vodica poslije brijanja 100 ml

52,50 €

52,50 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Armand Basi In Blue
Armand Basi In Blue

toaletna voda za muškarce 50 ml

23,00 €

46,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Shiseido Zen
Shiseido Zen

parfemska voda za žene 30 ml

31,50 €

105,00 € / 100 ml

Hugo Boss Boss In Motion
Hugo Boss Boss In Motion

toaletna voda za muškarce 100 ml

28,90 €

28,90 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Grandeur Gallant
Grandeur Gallant

parfemska voda za muškarce 100 ml

13,00 €

13,00 € / 100 ml

Zirh Ikon Ice
Poklon
Zirh Ikon Ice

toaletna voda za muškarce 125 ml

18,50 €

14,80 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Pročitajte više

Testirali smo koji su najbolji arapski parfemi. Koji nas je apsolutno oduševio4. 9. 2026   /   Parfemi Slojevanje parfema: kako složiti miris koji nitko nema23. 8. 2026   /   Parfemi Niche parfemi: što zapravo plaćate30. 7. 2026   /   Parfemi
90 dana za povrat robeNaručiti možete svaki danPreko 9 000 proizvoda od 469 brandova uvijek na zalihi