Preskoči na sadržaj
discovery
box
Moj Discovery Box:5 uzoraka po vlastitom izboru
Besplatna dostavauz kupnju iznad 70 € Odlični pokloniuz kupnju
AkcijeK-BeautyOrijentalni parfemiNiche parfemiParfemiMake-upKosaLiceTijeloMajka i dijeteDermokozmetikaSunce

Caron Infini

parfemska voda za žene

100 ml 137,30 €

109,84 €  s kodom frag

Vrijedi od 10,00 € za ove kategorije

Aktualna cijena 137,30 € -20%

Posljednja najniža cijena 137,30 € -20%

Top!

Dostupno|Kod: PCAROINFFNWXN2016762

137,30 € / 100 ml PDV uključen

Caron Infini
Caron Infini
Caron Infini
1/3

Opis Caron Infini

Caron Infini je parfemska voda za žene iz kolekcije Infini.

Karakter mirisa: voćni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.

Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.

Kategorija: Ženski parfemi. Šifra dobavljača: PCAROINFFNWXN2016762.

Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.

Ostale informacije

Važna upozorenja:

  • Zapaljivo.
  • Samo za vanjsku upotrebu.
  • Izbjegavajte kontakt s očima.
  • Čuvajte izvan dohvata djece.

Proizvođač:

  • Caron

Šifra proizvoda:

  • PCAROINFFNWXN2016762

O brendu Caron

Caron je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.

Svi proizvodi brenda Caron

Ocjena Caron Infini

0,00 ocjena Napisati ocjenu
50
40
30
20
10

Ovaj proizvod još nema pisanih recenzija. Budite prvi!

Povezani proizvodi

Caron Yatagan
Caron Yatagan

toaletna voda za muškarce 125 ml

60,30 €

48,24 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Caron Royal Bain de Caron
Novo
Caron Royal Bain de Caron

toaletna voda uniseks 125 ml

41,30 €

33,04 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Caron Poivre Sacré
Dostava besplatno
Caron Poivre Sacré

parfemska voda uniseks 100 ml

170,00 €

170,00 € / 100 ml

Tous Bonjour Seňorita
Tous Bonjour Seňorita

toaletna voda za žene 90 ml

31,50 €

35,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Azha Ishq
Azha Ishq

parfemska voda za žene 100 ml

29,00 €

29,00 € / 100 ml

Hamidi Zahra
Hamidi Zahra

parfemska voda za žene 80 ml

11,30 €

14,13 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Rue Broca Hooked
Rue Broca Hooked

parfemska voda za žene 100 ml

18,30 €

18,30 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Khadlaj Magical Thai CPO
Khadlaj Magical Thai CPO

parfemsko ulje uniseks 3 ml

43,00 €

1.433,33 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Pročitajte više

Testirali smo koji su najbolji arapski parfemi. Koji nas je apsolutno oduševio4. 9. 2026   /   Parfemi Slojevanje parfema: kako složiti miris koji nitko nema23. 8. 2026   /   Parfemi Niche parfemi: što zapravo plaćate30. 7. 2026   /   Parfemi
90 dana za povrat robeNaručiti možete svaki danPreko 9 000 proizvoda od 469 brandova uvijek na zalihi