Preskoči na sadržaj
discovery
box
Moj Discovery Box:5 uzoraka po vlastitom izboru
Besplatna dostavauz kupnju iznad 70 € Odlični pokloniuz kupnju
AkcijeK-BeautyOrijentalni parfemiNiche parfemiParfemiMake-upKosaLiceTijeloMajka i dijeteDermokozmetikaSunce

Bentley Silverlake

parfemska voda za muškarce

100 ml 34,90 €

27,92 €  s kodom frag

Vrijedi od 10,00 € za ove kategorije

Aktualna cijena 34,90 € -20%

Posljednja najniža cijena 34,90 € -20%

Top!

Dostupno|Kod: PBENBSLVLKMXN2016755

34,90 € / 100 ml PDV uključen

Bentley Silverlake
Bentley Silverlake
Bentley Silverlake
1/3

Opis Bentley Silverlake

Bentley Silverlake je parfemska voda za muškarce iz kolekcije Silverlake.

Karakter mirisa: citrusni. Trag na koži razvija se postupno i ostaje satima.

Nanesite na zapešća i vrat, na blago navlaženu kožu, kako bi miris trajao dulje.

Kategorija: Muški parfemi. Šifra dobavljača: PBENBSLVLKMXN2016755.

Proizvod može imati drugačije pakiranje od onog prikazanog na slici zbog redizajniranja pakiranja od strane proizvođača.

Ostale informacije

Važna upozorenja:

  • Zapaljivo.
  • Samo za vanjsku upotrebu.
  • Izbjegavajte kontakt s očima.
  • Čuvajte izvan dohvata djece.

Proizvođač:

  • Bentley

Šifra proizvoda:

  • PBENBSLVLKMXN2016755

O brendu Bentley

Bentley je marka koju kupci biraju zbog prepoznatljivog rukopisa i ujednačene kvalitete.

Svi proizvodi brenda Bentley

Ocjena Bentley Silverlake

0,00 ocjena Napisati ocjenu
50
40
30
20
10

Ovaj proizvod još nema pisanih recenzija. Budite prvi!

Povezani proizvodi

Bentley Infinite Rush
Novo
Bentley Infinite Rush

toaletna voda za muškarce 60 ml

27,00 €

45,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Bentley for Men
Bentley for Men

toaletna voda za muškarce 100 ml

23,50 €

23,50 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Bentley Infinite
Bentley Infinite

toaletna voda za muškarce 100 ml

23,50 €

23,50 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Bentley Become
Bentley Become

parfemska voda za muškarce 100 ml

45,90 €

45,90 € / 100 ml

Chanel Chance Eau Vive HMI
Dostava besplatno
Chanel Chance Eau Vive HMI

parfem za kosu za žene 35 ml

84,50 €

241,43 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Paco Rabanne 1 Million ASW
Novo
Paco Rabanne 1 Million ASW

vodica poslije brijanja 100 ml

52,50 €

52,50 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Armand Basi In Blue
Armand Basi In Blue

toaletna voda za muškarce 50 ml

23,00 €

46,00 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Shiseido Zen
Shiseido Zen

parfemska voda za žene 30 ml

31,50 €

105,00 € / 100 ml

Hugo Boss Boss In Motion
Hugo Boss Boss In Motion

toaletna voda za muškarce 100 ml

28,90 €

28,90 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Grandeur Gallant
Grandeur Gallant

parfemska voda za muškarce 100 ml

13,00 €

13,00 € / 100 ml

Zirh Ikon Ice
Poklon
Zirh Ikon Ice

toaletna voda za muškarce 125 ml

18,50 €

14,80 € / 100 ml

- 20 % na ovu kategoriju proizvoda uz kupnju iznad 10,00 €

Pročitajte više

Testirali smo koji su najbolji arapski parfemi. Koji nas je apsolutno oduševio4. 9. 2026   /   Parfemi Slojevanje parfema: kako složiti miris koji nitko nema23. 8. 2026   /   Parfemi Niche parfemi: što zapravo plaćate30. 7. 2026   /   Parfemi
90 dana za povrat robeNaručiti možete svaki danPreko 9 000 proizvoda od 469 brandova uvijek na zalihi